Rent:

Sõidutund: 150 EUR

Ootetund: 30 EUR

Soovi korral on võimalik ka sõita wakeboardi ehk veelauaga

Tallinna sadamate ekskursioon – 150 EUR

Reis algab Piritalt, mis on koduks suurimale ja vanimale jahtkubile Tallinnas – Kalevi Jahtklubile. Sealt suundume Vanasadama Jahisadamasse, mis asub linna südames Admiraliteedi basseinis. Vanasadama Jahtsadamas võib sageli imetleda luksuslikke jahte ja kaatreid mis on pikkadel reisidel leidnud tee meie mereriigi pealinna. Sadamasse sisenedes tuleb sageli mööduda maailma  suurimatest ja uhkeimatest kruiisilaevadest, mis merepoolt vaadates jätab muljetavaldava elamuse. Järgmine sadam sellel reisil on Noblessneri sadam, mis asub Lennusadama angaaride kõrval. Juhul kui on soovi Lennusadama meremuuseumi külastamiseks, siis on see mõnikümne meetri kaugusel. Aga samuti võib kaatriga tagasi Miiduranna sadama kaudu Piritale sõita.  

Restoranipakett – 300 EUR

Kaatriga Piritalt Lohusalu, Kaberneeme, Saare Roots (Pranglil) või Ruhe restorani (Neemel) ja tagasi – 300 EUR. Sisaldab 2 tundi ooteaega. Juhul, kui läheb natuke kauem, siis keegi magustoidust ilma ei pea jääma. Sellest võib saada unustamatu elamus kogu eluks. 

Piritalt Aegnale ja tagasi, sisaldab 2 tundi saare külastust – 200 EUR

Piritalt Aegnale ja tagasi teile sobivatel aegadel – 200 EUR. Aega saarel lõunarannas on üks Eesti paremaid liivarandu, kus võib veeta
terve päeva, sealsamas on RMK hoole all olev telkimisplats koos lõkkeplatside, WC ja muu sinna juurde kuuluvaga.

Piritalt Naissaarele ja tagasi, sisaldab 2 tundi saare külastust – 250 EUR

Naissaarel on võimalik teha tore matk saare idasadamast lõunasadamasse või vastupidi. Kapten tuleb kaatriga just sinna kuhu vaja ja just siis millal vaja. Samuti on võimalik tellida meie kaatreid näiteks Nargenfestivali külastamiseks (www.nargenfestival.ee)

Piritalt Pranglile ja tagasi, sisaldab 2 tundi saare külastust – 300 EUR

Prangli saar on alalise asustusega saar Tallinna lähiümbruses. Sarnaselt Naissaarega saab Prangli saarel teha toreda jalgsimatka Kelnase sadamast lõunasadamasse või vastupidi. Kaater tuleb sinna kuhu vaja ja millal vaja.

Piritalt Kerile ja tagasi, sisaldab 2 tundi saare külastust – 350 EUR

Keri on üks omapärasemaid saari Tallinna lähiümbruses (www.keri.ee). Saar on vaid mõnisada meetrit pikk ning saarel on Peeter I rajatud tuletorn, mis on küll osaliselt lagunenud, kuid töötab tuletornina tänapäevalgi. Saarel on võimalik teha üks meeldejääv piknik.